O inwestycji

Apartamenty Kochanowskiego Płock

Szukasz wyjątkowego mieszkania w Płocku? Sprawdź tę ofertę!
founder

Pragniemy zaprezentować Państwu naszą najnowszą inwestycję – Apartamenty Kochanowskiego 16.

W miejscu niezwykłym, będącym enklawą ciszy i spokoju, które jednocześnie znajduje się w ścisłej i prestiżowej części centrum miasta. Sama inwestycja skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących komfort i wysoką jakość w rozsądnej cenie.

Apartamenty Kochanowskiego 16 to zespół dwóch 5-piętrowych budynków z przestronnymi klatkami i windami zjeżdżającymi aż do poziomu garaży podziemnych. W budynkach zaprojektowano łącznie 89 przestronnych i eleganckich mieszkań dwu, trzy oraz czteropokojowych o powierzchni od 38 m2 do 84 m2. Wszystko z myślą o najbardziej wymagających klientach. W ich wnętrzach odkryją Państwo doskonałą możliwość aranżacji z wykorzystaniem najwyższej jakość materiałów, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, zapewniające niezwykły komfort. Mieszkania posiadają przestronne balkony. Oba budynki wyposażone są w windy.

Prestiż inwestycji podniesie zastosowanie nowoczesnej formy budynku i użycie stonowanych barw oraz wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Styl architektury zabudowań utrzymany jest w eleganckiej estetyce. Nowoczesne i ekskluzywne wykończenie głównych części budynku stanowią panoramiczne okna oraz przeszklone balustrady na balkonach.

Apartamenty Kochanowskiego 16 to nie tylko piękne budynki, ale także funkcjonalność i bezpieczeństwo, które zapewnimy Państwu poprzez ogrodzenie całego Osiedla oraz wyposażenie ciągów komunikacyjnych w bramy automatyczne i furtki obsługiwane przez system domofonów. Wszystko po to, aby mieszkańcy czuli się komfortowo i bezpiecznie. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli bezpiecznie bawić się na ogrodzonym placu zabaw. Na teren osiedla będzie można wjechać od ul. Kochanowskiego.

Większość miejsc postojowych zaprojektowano w wielostanowiskowej hali garażowej, by utrzymać maksymalnie dużą przestrzeń wokół budynków i wprowadzić odpowiednio dostosowane do charakteru osiedla zagospodarowanie terenu w zieleń. Do dyspozycji mieszkańców są także ogólnodostępne miejsca postojowe zlokalizowane przed budynkami.

Do każdego z mieszkań przewidziano również bezpłatne komórki lokatorskie.

Budynki powstają w technologii tradycyjnej. Ściany zewnętrzne wykonane są z silikatów, ocieplane styropianem oraz tynkiem cienkowarstwowym, mineralnym o drobnym uziarnieniu. W mieszkaniach będzie posadzka cementowa, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, parapety wewnętrzne, okna PCV w kolorystyce współgrającej z całością obiektu oraz parapety zewnętrzne blaszane. Balkony wykończone gresem z balustradami ze stali nierdzewnej z wypełnieniem szklanym.

Budynki będą wyposażone w instalacje: elektryczną, wodną, kanalizacyjną, domofonową, telewizyjną, odgromową, wentylacyjną (w mieszkaniach wentylacja hybrydowa, w garażu wentylacja mechaniczna nawiewowo-wywiewna).

Budynki będą zasilane w ogrzewanie z elektrociepłowni miejskiej. W każdym z mieszkań zainstalowane będą grzejniki.

Inwestycja zostanie zakończona w grudniu 2018 roku.

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży w Płocku, przy ulicy Kochanowskiego 16, gdzie uzyskają Państwo odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące inwestycji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zajmujemy się również darmowym Doradztwem Kredytowym. Oferujemy produkty finansowe 27 Banków działających na Polskim rynku finansowy. Nasz Doradca pomoże Państwu wybrać optymalne rozwiązanie kredytowania zakupu nieruchomości.

Cena mieszkania: od 4400zł/m2

Cena miejsca postojowego w hali garażowej: 20 000zł

Cena komórki lokatorskiej: gratis!

Tel. 502-321-650 lub drogą mailową : radekgn@gmail.com